Objavljeno: jul 10 2018 02:06

Posao u inostranstvu

Objavljeno: jul 10 02:06
Pregleda: 12
Opis posla:

Rad na mašinama u proizvodnji sedišta za Škodu
Prijavljivanje nastalih kvarova u proizvodnji neposrednom rukovodiocu, u cilju što bržeg otklanjanja istih
Održavanje radnog prostora

Uslovi:

Minimum završena osnovna škola
Poželjno radno iskustvo u automobilskoj ili fabrici sa linijskom proizvodnjom
Predanost i odgovornost

Pogodnosti:

Prijavite se i iskoristite priliku da dobijete posao u internacionalnoj kompaniji
Možete zaraditi od 820 EUR mesečno, uz besplatan smeštaj
Obezbeđen prevoz Beograd-Češka-Beograd, čije troškove pokriva poslodavac
Obezbedjen prevoz od smeštaja do radnog mesta
Obezbeđeni jedan do dva obroka u toku smene
Obezbeđena radna viza, koju plaća poslodavac
Ugovor sa kompanijom do 2 godine
Razni drugi benefiti
12