Objavljeno: okt 07 2022 12:41

TEHNIČKI CRTAČ ELEKTROINSTALACIJA

Objavljeno: okt 07 12:41
Pregleda: 63
Opis posla:
• Izrada projektno-tehničke dokumentacije elektro instalacija stambenih, poslovnih i industrijskih objekata (crteži osnova sa prikazom instalacija, preseci, detalji, šeme, tehnički opisi, specifikacija opreme…),
• Koordinacija elektroinstalacija sa ostalim strukama (sinhron plan),
• Priprema za štampu, pakovanje i predaja tehničke dokumentacije,
• Organizacija i upravljanje tehničkom dokumentacijom (priprema liste crteža, arhiviranje podataka...).
Uslovi i potrebno iskustvo:
• Srednja stručna sprema – završena elektrotehnička škola,
• Poznavanje programa za izradu tehničke dokumentacije na računaru (AutoCAD, MS-Office, Relux/DIALux i sl.),
• Dobro poznavanje opšte-tehničkih parametara (tehničko pismo, tehničko crtanje, šematski prikazi itd.),
• Visoke komunikativne sposobnosti i sklonost ka timskom radu
• Radno iskustvo je poželjno ali ne i neophodno,
• Konverzacijski nivo engleskog i poznavanje tehničkog nemačkog jezika.
Zaposlenima nudimo:
• Dobre uslove rada i mogućnost stalnog zaposlenja,
• Prijatno radno okruženje i dobre međuljudske odnose,
• Profesionalnu obuku i stručno usavršavanje (npr. učenje nemačkog jezika, obuku u softverskim alatima – MicroStation, Revit, stručne kurseve itd.).

• Rad na inostranim projektima gde se poštuju procedure i gde zaposleni tačno znaju šta se od njih očekuje.

Ukoliko ovaj oglas prekrši Pravila Oglasa ili Sigurna trgovina
63

Adresa:

Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.

Više informacija