Objavljeno: jun 04 2021 11:57

Prodavac/prodavačica u maloprodajnom objektu

Objavljeno: jun 04 11:57
Pregleda: 2
Partners & Orka, reklamna agencija za ljudske resurse, za svog renomiranog klijenta iz Beograda zbog povećanog obima posla potražuje:
Mesto rada: Beograd
Pozicija : Prodavac/prodavačica u maloprodajnom objektu
Uslovi:
• SSS
• Iskustvo rada u trgovini od 1 godine (prednost iskustvo u prodaji prehrambene robe)
• Spremnost na timski rad

Zaduženja:
• Usluživanje kupaca na fiskalnoj kasi
• Usluživanje kupaca u zoni izlaganje robe
• Usluživanje kupaca na delikatesima
• Učestvovanje u prijemu robe od dobavljača
• Slaganje i pozicioniranje artikala, održavanje prodajnog prostora
• Isticanje cena i deklaracija
• Praćenje zaliha

Profil kandidata kojeg tražimo:
• Samostalan i rad u timu
• Odgovornost u realizaciji zadataka
• Posvećenost i preciznost u radu

Nudimo:
• Prijatnu radnu atmosferu i uslove rada
• Stimulativna i redovna primanja
• Stalan posao

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:
[email protected] ili pozvati na broj telefona:
+ 381 64 126 00 55
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
– Oglas aktuelan 30 dana od dane objave
–Agenciske usluge su besplatne za kandidate.
2
0641260055