Napravite Mojtrg nalog i dobijte 5.000 dinara!

Punoni jashtë vendit në hotelin Adlon Berlin, Gjermani

0 Din

Nudim posao od: adlon 07 feb 11:23 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Ne po kërkojmë përvojë dhe staf të vështirë në hotelin adlon në Gjermani. Ajo që ne po kërkojmë janë kuzhinierë, kamerierë, kameriere, recepsioniste, pjatalarëse, banakiere dhe çupa dhomash. Ju mund të lëvizni menjëherë dhe shumica duhet të jeni në gjendje të punoni si një grusht me punëtorë të tjerë, dërgoni CV për rishikim në adlonhotel709@gmail.com për më shumë informacione në lidhje me punën drejtpërdrejt te menaxheri për shqyrtim
Ka vrhu

Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.

Više informacija