Objavljeno: avg 24 2021 11:44

Roštiljdžija u fast food-u (m/ž)

Objavljeno: avg 24 11:44
Pregleda: 3
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog klijenta fast food “Slavonac” radi zakup oglasnog prostora radi potražnje kandidata za radnu poziciju:

Mesto rada: Bežanijska kosa

Opis poslova:

- Priprema mesa I uslužno pečenje na električnom roštilju

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

- Radno iskustvo minimum godinu dana

Nudi se:

- Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja posle dva meseca
- Radno vreme samo II smena od 14.30- 22.30h
- Jedan slobodan dan – nedelja ili ponedeljak
- Obezbeđena obuka

Napomena:

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti elektronskim putem na email adresu: [email protected]
Kontakt telefon poslodavca za bliže informacije: Duško Janković 064/1194995
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.
3
0603313666