Objavljeno: jun 12 2020 09:39

Magacioneri (Nova Pazova) m/ž

Objavljeno: jun 12 09:39
Pregleda: 4
Partners & Orka, reklamna agencija za ljudske resurse, potražuje radnike za svog renomiranog klijenta, kompaniju iz Nove Pazove koja se bavi veleprodajom i maloprodajom najpoznatijih brendova školskog i kancelarijskog materijala..

Pozicija: Magacioneri m/ž

Mesto rada: Nova Pazova
Opis posla:
• Prijem robe u magacin
• Kontrolisanje kvantiteta primljenje robe
• Vođenje evidencije o prijemu
• Briga o postojećoj robi u magacinu
• Vršenje popisa robe, utovar i istovar robe
• Održavanje magacinskog prostora i pakovanje robe
Uslovi:
• Srednji stepen stručne spreme
• Prednost imaju kandidati sa radnim iskustvom rada u magacinu
• Vozačka dozvola B kategorije
• Profesionalnost i pedantnost u radu
Poslodavac obezbeđuje:
• Ugovor o radu i svi benefiti iz radnog odnosa
• Mesečnu zaradu od 40 000 rsd
• Osmočasovno radno vreme od 08 do 16h
• Zaposlenje na duži vremenski period
• Rad u prijatnom i profesionalnom okruženju
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:
[email protected]

Kontakt telefon:
060 33 13 666

Adresa:
Durmitorska 14, Beograd
Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka samo tamo gde ispunjavaju uslove konkursa.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.
Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke oglasa.

4
0603313666