Objavljeno: nov 17 2021 03:25

Vozač E kategorije za međunarodni transport

Objavljeno: nov 17 03:25
Pregleda: 4
VOZAČI E KATEGORIJE SA KODOM 95/SLOVENIJA IZRAD A RADNIH DOZVOLA
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa potražuje kandidate za radnu poziciju:
Vozači E kateogrije sa kodom 95
Mesto rada: Međunarodni transport (Italija, Francuska, Austrija, Nemačka)
Opis posla:
Međunarodni transport u zemljama Zapadne Evrope
Uslovi rada:
Minimum 1 godina iskustva na poslovima vozača
Srpski pasoš, slovenačka radna dozvola ili pasoš EU
Neophodan COD 95 (kod zemalja EU)
Zaposlenima nudimo:
• prijavljeni radni odnos-ugovor; socijalno i zdravstveno osiguranje;
• zarada 2000 – 2400 EUR
• poslodavac obezbeđuje bezbednost, zdravlje na radu, opremu i smeštaj
Izrada radnih dozvola za kandidate non EU, ugovor o radu na godinu dana sa mogućnošću produženja.
* Kandidati koji žele da se prijave treba da dostave obavezno: radnu biografiju (ime, prezime, broj telefona, radno iskustvo).
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove mogu se prijaviti na e-mail adresu [email protected] ili poslati poruku na Viber 00381641260055 ili 00381605005853.
Kandidati svoju prijavu CV mogu popuniti na site www.partners-orka.co.rs u linku oglasi /posao.
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Usluge Agencije su besplatne za kandidate koji konkurišu.
Oglas je aktivan 30 dana od dana postavke.
4