Objavljeno: nov 22 2020 01:04

Vozać šlepera u Italiji

Objavljeno: nov 22 01:04
Pregleda: 6
Vozač C i E kategorije, Vozi se u Italiji

Opis posla: šifra 97
Naš partner je veliko Italijansko transportno preduzeče koje se bavi transportom (cerade I kontejnara) po Italiji

Očekujemo:

 Završena najmanje osnovna škola
 Italijanski ili engleski jezik pasivno
 starost od 25 do 50 godina
 Vozačka dozvola C I E kategorije, kod 95 upisan u vozačkoj dozvoli
 Najmanje 5 godine iskustva u transportu na E kategoriji (bilo gdje), na ceradi ili kontejneru
 Vozi se cerada i kontejner
 Dobro fizičko stanje
 motoričke sposobnosti i preciznost
 pozitivan stav prema poslu i klijentima
 radno vrijeme vozi se od ponedeljka do petka (vikendi u glavnom slobodni), u ponedeljak se krene a vrača u petak.
 KOD 95 mora več imati vozač i upisan u vozačkoj dozvoli
 vozi se u Italiji, ponekad po EU
 Papiri EU NE trebaju, jer se radi radna dozvola direktno u Italiji

Nudimo:
 ugovor o zapošljavanju na određeno vrijeme (2 puta po 6 mjeseci) a onda produži na neodređeno vreme,
 prijava u penzijsko i zdravstveno osiguranje,
 interes, da se ostaje stalno,
 godišnji odmor najmanje 20 dana
 solidna i redovna plata, od 2000€ do 2200€ neto
 Poslodavac plača 13 i 14 plata svako po 1300€ neto
 stan trošak radnika, poslodavac pomogne pronači stan, mogučnost u samačkom domu ili više radnika u jednom stanu. A radnik želi može preko vikenda ostati u kamionu.
 ljekarski trošak poslodavca

Poslodavac ima svoja parkirališta u Trstu, Padovi, Milano i Genova. Na jednom od ovih parkirališta se stalno parkira. Uvjek polazite sa iste lokcije I tamo se vračate. Sva parkirališča su zaštičena.

Sve troškove vize i troškove agencije plača poslodavac. Radnik nema nikakvih troškova u vezi vize. Naloga kandidata za zapošljenje je, da uredno pripremi papire.

Pošaljite CV-životopis na email adresu [email protected], na telefon +386 31 454 337 viber (od ponedeljka do petka od 9.00 do 16.00 sati) Upišite šifru posla

6