Objavljeno: dec 13 2019 01:26

Vozači C i E kategorije (Rumunija)

Objavljeno: dec 13 01:26
Pregleda: 2
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta, kompaniju iz Rumunije koja se bavi međunarodnim transportom, potražuje radnike na poziciji:
Vozači C, E kategorije
Opis posla: Voznja kamiona na relaciji Rumunija-EU-Rumunija, Rumunija-Nemacka- Rumunija, Rumunija -Italija-Rumunija, Rumunija-Beograd-Rumunija
Profil kandidata:
– 3 godine radnog iskustva u međunarodnom saobraćaju
– Posedovanje vozačke dozvola C, E kategorije
– Posedovanje koda 95
– Znanje srpskog i engleskog jezika
Uslovi rada:
– Zarada od 950 do 2000 EUR u zavisnosti od broja zemalja kroz koje se vozi
– Bonus 100 EUR za odrzavanje vozila
– Obezbedjen prevoz od Srbije do Rumunije
– Dnevni troskovi od 35 do 55 EUR (smestaj i hrana ukljuceni)
– Ugovor o radu na neodređeno vreme sa probnim radom od 3 meseca
– Nakon 3 radne nedelje odmor 1 nedelja ili nakon 5 nedelja 2 nedelje slobodno
Poslodavac obezbedjuje:
– Redovnost isplate zarade
– Ugovor o radu
– Bezbednost i zdravlje na radu
– Lekarski pregled
– Probnu voznju u Beogradu
– Opremu za rad
– Isti radni status radnika zemlje zaposlenja
– Privremeni smestaj
Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Kandidati koji konkurišu svoje prijave (CV) mogu slati na email:
[email protected]
Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:
+381 60 32 999 34;
+381 11 26 834 86

Usluge agencije su besplatne za kandidate.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

2