Objavljeno: maj 13 2019 11:49

Vozač B kategorije

Objavljeno: maj 13 11:49
Pregleda: 12
Grad:
Beograd

Vrsta radnog odnosa:
Dopunski posao i zaposlenje na naeodređeno

Plata:
40.000,00 rsd - 100.000,00 rsd - u zavisnosti od Vas, koliko vremena odvojite za posao.

Opis posla:
Na dopunski rad ili na puno radno vreme, zbog povećanja obima poslovanja u Beogradu zapošljavamo određeni broj vozača B kategorije.

KANDIDATI SA SOPSTVENIM VOZILOM mogu zaraditi 350e na nedeljnom nivou kada se odbiju troškovi goriva.

KANDIDATI NA RENTIRANOM VOZILU mogu zaraditi 200e na nedeljnom nivou kada se odbiju troškovi goriva.

USLOVI:
*Kandidat mora imati minimum 5 godina vozačku dozvolu

*Kandidat mora imati savršeno vozilo spolja i iznutra minimum 2005.godište, petora vrata

*Neophodno je da kandidat dostavi POTVRDU da nije krivično gonjen iz suda

*Neophodno je da kandidat dostavi POTVRDU iz policije da nije osuđivan

Poslati u poruci sledeće podatke:

ime i prezime,
mesto stanovanja,
broj telefona,
koje vozilo posedujete,
koliko sati nedeljno planirate voziti
Na primer: PETAR PETROVIĆ, ZEMUN,0627777xxx,FORD MONDEO 2009godina,60 sati nedeljno).

Pozvaćemo vas na razgovor u roku od 2 dana nakon što pošaljete poruku.
12
0612401260