Objavljeno: apr 06 2021 10:48

VOZAČ KAMIONA U KURIRSKOJ SLUŽBI

Objavljeno: apr 06 10:48
Pregleda: 14
Partners & Orka, reklamna agencija za ljudske resurse, za svog renomiranog klijenta iz Beograda zbog povećanog obima posla potražuje:
Mesto rada: Požarevac - Beograd
Pozicija : VOZAČ KAMIONA U KURIRSKOJ SLUŽBI

Opis posla: Transport robe i pošiljaka na lokaciji Požarevac – Beograd – Požarevac

Profil kandidata:
• SSS
• Prebivalište u Požarevcu ili okolini
• Spremnost na putovanja I terenski rad
• Vozačka dozvola C i E kategorije
• Iskustvo u vožnji motornih vozila C i E kategorije najmanje 3 godine
• Visok nivo odgovornosti za poverene obaveze
• Posvećenost poslu
• Opšta zdravstvena sposobnost

Nudimo:
• Rad u prijatnoj atmosferi i uslovima rada
• Redovna primanja
• Rad u dinamičnom okruženju
• Stalni radni odnos

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju i motivaciona pisma mogu proslediti na e-mail adresu:
[email protected] ili pozvati na broj telefona:
+ 381 64 126 00 55
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
– Oglas aktuelan 30 dana od dane objave
–Agenciske usluge su besplatne za kandidate.
14
0641260055