Objavljeno: avg 04 2021 12:35

Sobarice (m/ž)

Objavljeno: avg 04 12:35
Pregleda: 5
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta, Kvalitet gradnja d.o.o. za hotele na teritoriji Beograda potražuje radnike.radi radnog angažovanja:

Sobari/ sobarice (m/ž)

Grad Beograd
Radno vreme Puno radno vreme
Vrsta zaposlenja Stalni radni odnos
Broj izvršilaca 4
Stručna sprema NK
Dnevnica 15EUR (u dinarskoj protivrednosti)

Opis poslova:
Održavanje higijene kancelarija, hodnika, hotelskih soba i prostorija.
Brisanje i usisavanje prašine, pranje prozora i vrata, pranje keramičkih podova, pražnjenje korpi za smeće.

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:
Ozbiljan, odgovoran i da dobro funkcioniše u timu.

Radno iskustvo: Nije neophodno

Radno vreme: 08-16h, 6 dana u kontinuitetu, nakon toga 2 dana slobodna

Poslodavac obezbeđuje:
Ugovor o radu određeno
Bezbednost i zdravlje na radu
Oprema za rad
Kandidati koji ispunjavaju uslove za rad i zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja svoju radnu biografiju mogu poslati na e-mail adresu: [email protected]
Kontakt telefoni za bliže informacije: 060 66 88 905
Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka. Usluge agencije su besplatne za kandidate.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

5
+381606688905