Napravite Mojtrg nalog i dobijte 5.000 dinara!

Diamond blade

75 EUR

Prodaje se od: Luan 09 jan 14:40 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Shiten disqe diamond blade për prerje të betonit, asfaltit dhe metalit.
Dia 300mm
Bore 20mm
RPM 6400
Transporti falas në Kosovë.
Ka vrhu