Napravite Mojtrg nalog i dobijte 5.000 dinara!

Stokke Xplory Limited Edition

0 Din

Prodaje se od: Luan 04 jan 09:03 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
- Shasia e zezë,
- Ulësja që kthehet në dy anët(Limited Edition),
- Ulëse veture (BeSafe),
- Çanta që vendoset poshtë karrocës,
- Mbrojtëse najloni kundër shiut(rain cover) Dhuratë,
- Mbajtëset për duar në rripa(Limited Edition),
- Mbështetësja e shpinës,
- Mbajtëse e shishës(Cupholder) dhuratë,
- Garancioni 6 muaj.

📞 +38349371653.
Transport 📦🚛 në: 🇽🇰🇦🇱🇲🇰🇷🇸 dhe 🇲🇪 (Podgoricë dhe Ulqin).
Ka vrhu

Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.

Više informacija