Napravite Mojtrg nalog i dobijte 5.000 dinara!

Stokke Xplory

0 EUR

Prodaje se od: Luan 09 jan 14:40 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Shitet seti i karrocës nga marka me renome Botërore STOKKE karroca është në gjendje perfekte.
STOKKE si kompani është kompania lidere sa i përket sigurisë, komoditetit, dhe funksionalitetit të saj,
është shumë e lehtë për përdorim. Në model përfshihen:
- Karroca që kthehet në të dy anët,
- Shtrati i fëmijës,
- Ulëse Veture STOKKE
- Bazamenti isofix.
- Mbrojtëse llastiku kundër shiut,
- Mbrojtëse rrjetë kundër insekteve,
- Mbulojën e këmbëve kur fëmija është në karrocë,
- Shtresën për ndërrim të pelenës së fëmijës,
- Çanta që vendoset lartë ose në krahë,
- Çanta që vendoset poshtë karrocës,
- Kuletën,
- Çadrën,
- Jastëkun,
- Manualet e perdorimit.

- Ju mirëpresim në Fushë Kosovë,rruga "Nënë Tereza" afër Naimi Regllazhë.
📞+38349371653.
Mund të porositni dhe online.
Dërgesa në 🇽🇰, 🇦🇱 , 🇲🇰, 🇲🇪,🇷🇸.
Pagesa: Cash, Transfer Bankar (Raiffeisen Bank dhe BKT), WU, MG dhe RIA.
Së shpejti dhe pagesa në Paypal.

Facebook.com/stokkekosovaa
instagram.com/stokkekosova
Ka vrhu