Napravite Mojtrg nalog i dobijte 5.000 dinara!

Stokke Xplory

0 EUR

Prodaje se od: Luan 11 feb 07:52 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Shitet karroca nga marka me renome Botërore STOKKE XPLORY karroca është e re, sapo ardhur nga Mbretëria e Bashkuar🇬🇧
STOKKE është kompania lidere sa i përket sigurisë, komoditetit, dhe funksionalitetit të saj,
është shumë e lehtë për përdorim. Në model përfshihen:
- Karroca që kthehet në të dy anët,
- Mbrojtëse najloni kundër shiut,
- Ulësja e veturës,
- Bazamenti isofix,
- Mbrojtëse rrjetë kundër insekteve,
- Çanta që vendoset poshtë karrocës,
- Mbështetësja e shpinës,
- Manuali i përdorimit,
- Ju mirëpresim në Fushë Kosovë,rruga "Nënë Tereza" afër Naimi Regllazhë.
📞+38349371653.
Mund të porositni dhe online.
Dërgesa në 🇽🇰, 🇦🇱 , 🇲🇰.

https://www.facebook.com/StokkeKosovaa
https://www.instagram.com/stokkekosova/
Ka vrhu

Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.

Više informacija