Napravite Mojtrg nalog i dobijte 5.000 dinara!

Stokke Xplory

0 EUR

Prodaje se od: Luan 30 mar 15:39 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Shitet karroca nga marka me renome Botërore STOKKE XPLORY karroca është në gjendje perfekte.
STOKKE është kompania lidere sa i përket sigurisë, komoditetit, dhe funksionalitetit të saj,
është shumë e lehtë për përdorim. Në model përfshihen:
- Shasia,
- Ulësja që kthehet në të dy anët,
- Shtrati i fëmijës(portbebe).
- Mbrojtëse rrjetë kundër insekteve,
- Mbrojtëse najloni kundër shiut,
- Çanta që vendoset poshtë karrocës,
- Çadra,
- Mbështetësja e shpinës,
- Mbajtëset e buta për duar,
- Manualet e përdorimit.
- Çantë krahu(dhuratë).

- Ju mirëpresim në Fushë Kosovë,rruga "Nënë Tereza" afër Naimi Regllazhë.
📞+38349371653.

https://www.facebook.com/StokkeKosovaa
https://www.instagram.com/stokkekosova/

Mund të porositni dhe online.
Dërgesa në 🇽🇰, 🇦🇱 , 🇲🇰.
Pagesa: Cash, Transfer Bankar, WU, MG dhe RIA.
Ka vrhu

Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.

Više informacija