Napravite Mojtrg nalog i dobijte 5.000 dinara!

Stokke Xplory

0 Din

Prodaje se od: Stokke Kosova 05 jul 14:36 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Shitet karroca nga marka me renome Botërore STOKKE XPLORY karroca është në gjendje perfekte.
STOKKE është kompania lidere sa i përket sigurisë, komoditetit, dhe funksionalitetit të saj,
është shumë e lehtë për përdorim.
Në model përfshihen:
- Shasia,
- Ulësja që kthehet në të dy anët,
- Ulëse veture BeSafe,
- Bazamenti isofix,
- Mbrojtëse kundër shiut,
- Shtreresën e butë për duar në rripa,
- Çanta që vendoset poshtë karrocës,
- Mbështetësja e shpinës,
- Mbajtësen e duarve.
- Ju mirëpresim në Fushë Kosovë,rruga "Nënë Tereza" afër Naimi Regllazhë.
📞+38349371653.
https://www.facebook.com/StokkeKosovaa
http://instagram.com/stokkekosova
Mund të porositni dhe online.
Dërgesa në 🇽🇰, 🇦🇱 , 🇲🇰.
Pagesa: Cash, Transfer Bankar, WU, MG dhe RIA.
Ka vrhu

Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.

Više informacija