Napravite Mojtrg nalog i dobijte 5.000 dinara!

Stokke Xplory

0 EUR

Prodaje se od: Stokje 24 sep 22:42 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Stokke Xplory Light Green.
Karroca është në gjendje perfekte.

Në model përfshihen:
- Shasia,
- Ulësja që kthehet në dy anët,
- Portbebe (Carrycot),
- Veshje dimërore(Footmuff),
- Mbështetëse e shpinës,
- Çanta që vendoset poshtë karrocës,
- Mbrojtëse rrjetë kundër insekteve(Mosquito Net),
- Mbrojtëse najloni kundër shiut(rain cover)

📞 +38349371653.

Transport 📦🚛 në: 🇽🇰🇦🇱🇲🇰🇷🇸 së shpejti dhe në 🇲🇪.

Instagram.com/stokkekosova
Facebook.com/stokkekosovaa
Ka vrhu

Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.

Više informacija