Napravite Mojtrg nalog i dobijte 5.000 dinara!

Stokke Xplory

0 Din

Prodaje se od: Luan 04 jan 09:42 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Në model përfshihen:
- Shasia,
- Ulësja që kthehet në dy anët,
- Shtrat karroce(carrycot),
- Ulëse veture (izi Sleep BeSafe),
- Çanta që vendoset poshtë karrocës,
- Mbrojtëse najloni kundër shiut(rain cover),
- Mbajtëset për duar në rripa,
- Mbështjellëse shtrati(carrycot apron),
- Mbajtëse e shishës(Cupholder) dhuratë. Karroca është në super gjendje.
📞 +38349371653.
Transport 📦🚛 në: 🇽🇰🇦🇱🇲🇰🇷🇸 dhe 🇲🇪 (Podgoricë dhe Ulqin).

https://www.facebook.com/StokkeKosovaa
https://www.instagram.com/stokkekarroca.ks/
Ka vrhu

Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.

Više informacija