Napravite Mojtrg nalog i dobijte 5.000 dinara!

PC Gaming na prodaje - RTX 2080 super ponude I9K

0 Din

Prodaje se od: Nardi 23 nov 10:51 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Shes PC Gaming te sapoardhur nga gjermania .! I ri ne gjendje perfekte.! Nuk ka nja jave qe eshte perdor.! Eshte ne gjendje ekstreme.! Per pune te renda.! Kompjuteri shoqerohet me kupon fiskal,garancion,fature.! Poashtu paisjet shtese si Shtepiza,3Monitora,Tavoline,Karrige,Maus,Ndegjojse,Testature,Mikrofon.! - Per cdo gje mund te testohet dhe i gatshem per cdo lloje prove.!
Cmimi 300 euro.!
Cmimi eshte i diskutueshem.!
Viber kontakt +38263445307
Whattsap +38269539345

Performancat
I9 9900k - RTX 2080ti Gaming PC
16gb ddr4 3000 MHz
Gamdias 240 mm radiator
RTX 2080ti
As rock phantom gaming motherboard
4 Rose will ring fans
2 gamdias ring fans
1tb ssd
Seasonic focus g 750 watt gold rated power supply
Rose will case
Ka vrhu