Kompanijski oglas Objavljeno: dec 20 2022 03:28

Мезонета од 55м2 во Пефкохора Халкидики

EUR

Objavljeno: dec 20 03:28
Pregleda: 84
Се продава мезонет од 55 квадрати на Певкохора Халкидики. Се состои од дневна со кујна, камин и бања со тоалет на прво ниво и две спални соби на второ ниво. Прозорците се дрвени, а подот е поплочен. Има клима и балкони од двете страни. Дворот е заеднички и има сопствен паркинг. Растојанието до морето е 400 метри во права линија. Мезонетата е од инвестициски карактер, во близина има супермаркети, пекари, ресторани и кафулиња. Певкохори е познат по своите чисти и песочни плажи. Растојанието до аеродромот Македонија во Солун е 80 км. Opis linka

HalkidikiHome.gr

Real Estate office in Halkidiki Greece!
Poseti stranicu naše prodavnice
Ukoliko ovaj oglas prekrši Pravila Oglasa ili Sigurna trgovina

Prodavac

Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.

Više informacija