Objavljeno: avg 09 2019 11:43

ČISTAČICE I ČISTAČI NA AERODROMU NIKOLA TESLA

Objavljeno: avg 09 11:43
Pregleda: 7

Partners & Orka, radi potražnju za radnicima na poziciji:
Higijeničari m/ž
Veći broj izvršilaca
Beograd, Surčin
Opis posla:
• Poslovi održavanja higijene
• Usisavanje, brisanje površina
• Dezinfekcija površina i predmeta
• Periodično i dnevno održavanje higijene

Uslovi:
• Ozbiljni, odgovorni kandidati
• Spremnost za rad na duži vremenski period
• Radno iskustvo je nebitno
• Potvrda o neosuđivanosti

Nudi se:
• Smenski rad (12 sati dnevno, svaki drugi dan)
• Plata između 35 000 i 38 000 rsd
• Obezbeđen prevoz

Zainteresovani kandidati se mogu javiti poslodavcu svakog radnog dana između 8 i 14h na telefon:
069 855 35 57
Kontakt osoba - Tanja
Ili na e-mail adresu:
poslovnaponuda@ partners-orka.co.rs

Usluge agencije su besplatne za kandidate
Ukoliko ovaj oglas prekrši Pravila Oglasa ili Sigurna trgovina
7
0698553557

Adresa:

Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.

Više informacija