Këlyshë të bukur Pomeranez për shitje

Prodaje se od: marry 21 avg 12:37 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

-

Lokacija: Kikinda
Kućni ljubimci : Psi
Këlyshë të bukur Pomeranez për shitje
të dy janë këlyshë arushë pelushi Ata janë të zinj dhe të bardhë
 këlyshë me 1 të bardhë të pastër shumë të dashur dhe shumë lojërues.
.ngrënia e ushqimit të thatë dhe të lagësht përdoret shumë të tjera
 qen dhe fëmijë.Pup-et janë kc reg dhe tani janë në dispozicion për të shkuar
Ata janë duke përdorur mat kone. Ata mund të shihen me nënën e tyre
 dhe baba ata janë gati të largohen për në shtëpitë e tyre përgjithmonë të reja.
.deposit do të sigurojë më shumë sesa mirëseardhje për t'i ardhur duke i parë
ju lutem më kontrolloni me viw whatsapp +32460211681
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu