vKëlyshë të bukur meqira siberiane

Prodaje se od: marry 21 avg 12:37 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

-

Lokacija: Kikinda
Kućni ljubimci : Psi
vKëlyshë të bukur meqira siberiane
Ne jemi të kënaqur që ndajmë pjellën e parë të këlyshave të Junau.
 Ne kemi 5 këlyshë të bukur Siberian Husky të lindur më
Këlyshët nuk do të jenë gati për të lënë mamanë deri më 12 Prill
2019 më e hershme. Ka 3 Princesha të vogla të shquara
& 2 Princesha të bukura. Mami dhe babi të lutem bëj
 contcat me viw whatsapp +32460211681
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu