Kuca i Zemljiste Suvi Lukavac

Prodaje se od: Milorad 09 apr 14:58 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

1 EUR

Adresa: Suvi Lukavac
Površina: 32800 m2
Lokacija: Peć
Shes shtëpinë dhe një toke të plotë në Suvi Lukavac afër Djurakovac (komuna e Istogut), e cila mbulon 6 hektarë, njëra prej të cilave është pjesë e pyllit. Të përkthyera në një pronar, çmimi është i negociueshëm!
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// Prodajem kucu i kompletno imanje u mestu Suvi Lukavac kod Djurakovca (opstina Istok) povrsine 6 hektara od kojih je jedan deo suma. Bez ikakvih sporova, prevedeno na jednog vlasnika, cena po dogovoru!
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu