Qentë dhe qenushët Chihuahua për shitje

Prodaje se od: marry 21 avg 12:37 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

-

Lokacija: Peć
Kućni ljubimci : Psi
Qentë dhe qenushët Chihuahua për shitje
Ne jemi 5 yje të licencuar dhe të miratuar nga vepra prodhuese dhe e kemi këtë
 vajzë e mrekullueshme e gjatë e çokollatë e disponueshme, Të dy prindërit e saj janë
 këtu për ju takoheni dhe keni temperamente të mahnitshme. Ajo ka qene
 i rritur në shtëpinë time të dashur të familjes dhe është shumë i mirë socializuar
 qenush qe bomba rreth kopshtit
ju lutem më kontrolloni me viw whatsapp +32460211681
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu