Pupa bukuroshe të Samoyed Testuar plotësisht shënd

Prodaje se od: marry 14 avg 12:32 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

-

Lokacija: Valjevo
Kućni ljubimci : Psi
Pupa bukuroshe të Samoyed Testuar plotësisht shëndetin
Ne kemi pjellën më të adhurueshme të koneve Samoyed të cilësisë.
Ata janë edukuar për temperamentin shumë të mirë
, lloji dhe cilësia nga prindërit e testuar shëndetësor me
pedagogë të shkëlqyeshëm për të siguruar cilësi të jashtëzakonshme
 dhe mbi të gjitha temperamentet fantastike.
ju lutem më kontrolloni me viw whatsapp +32460211681
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu