Qentë dhe qentë Yorkshire Terrier dhe qenush për

Prodaje se od: marry 14 avg 12:20 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Cena:

-

Lokacija: Zaječar
Kućni ljubimci : Psi
Qentë dhe qentë Yorkshire Terrier dhe qenush për shitje
2 vajza dhe 1 djalë i një pjellë prej 5 të gjitha duke bërë mirë. Duke luajtur dhe
duke ngrënë shumë bukur. Mami dhe babi janë yorkshireterriers të plotë.
 Ata po kërkojnë të shkojnë atje atje shtëpitë e reja të mikrobizuara të krimbave
 nëse synoni të kontaktoni ju lutemi
 bëj të më kontrollosh viw whatsapp +32460211681
Nema posećenih oglasa
Ka vrhu