Napravite Mojtrg nalog i dobijte 5.000 dinara!

Miratimi, i regjistruar, 2 meshkuj, 2 femra, kotel

0 Din

Prodaje se od: jackonoviski 10 jun 21:05 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Tip oglasa
Prodaje se
Oglašivač
Fizičko lice
Kućni ljubimci
Mačke
Miratimi, i regjistruar, 2 meshkuj, 2 femra, kotele bengale, në dispozicion.
Të adhurueshëm, të regjistruar, 2 Meshkuj, 2 Femra, Bengalët, Të disponueshme. Ata janë 15 muajsh. Këta djem janë të ëmbël, tullac dhe duan të pastrohen. Më dërgoni një mesazh me çdo pyetje. Kërkime serioze vetëm ju lutem!
jackonoviski
Ka vrhu