Napravite Mojtrg nalog i dobijte 5.000 dinara!

Akbash / Bariu Anadoll / Përzierja e Madhe e Pire

0 Din

Prodaje se od: fabiolovick 13 jun 08:30 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Leaflet
Tip oglasa
Prodaje se
Oglašivač
Fizičko lice
Kućni ljubimci
Psi
Akbash / Bariu Anadoll / Përzierja e Madhe e éPireneve
Ky i adhurueshëm Akbash / Anatolian Shepherd / Great Pyrenees Mix i cili është i regjistruar në ACA, është familje e rritur rreth fëmijëve të vegjël, është i kontrolluar nga veterinerët, i lagështuar, i azhurnuar mbi vaksinimet dhe vjen me një garanci gjenetike shëndetësore një vjeçare. Kjo qenush do të bëjë një shtesë të mrekullueshme për çdo familje. Nëse dëshironi të takoni një person personalisht ose të keni dorëzuar / fluturuar për ju, ju lutemi të lirë të më kontaktoni me email. Shpresoj te degjohemi se shpejti.
Këlyshi do të jetë i rritur deri në 150 paund. Nëna është 130 paund dhe babai është 150 paund. Dilni dhe luani me këto prerje 6 ditë në javë me takim, por përgatituni! Ata do të vjedhin zemrën tuaj!
fabiolovick
Leaflet
Ka vrhu