Napravite Mojtrg nalog i dobijte 5.000 dinara!

loveable,cute Këlyshë Akitas Amerikanë

0 Din

Prodaje se od: askramoviski 13 jun 09:11 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Leaflet
Tip oglasa
Prodaje se
Oglašivač
Fizičko lice
Kućni ljubimci
Psi
Këlyshë Akitas Amerikanë

FEMIJET ASHT A FEMA E DYQSISHT Q TH RESHT RE LEXONI P FORR SHTEPIN E PAR T NEW PAR. Ajo ka CHAMPION BLYLINE. Ajo është jashtë JAZZY dhe TAZ të cilat kanë temperamente të mahnitshme dhe janë aq të dashur. JANE e quan TAZ-in e saj GENTLEMAN. Ata të dy gëzojnë përqafime dhe duke qenë të dashur në të dhe ata tregojnë aq shumë dashuri për ne.FEMALES do të bëjë një shtesë të MIR për familjen tuaj. Këlyshët tanë linden dhe rriten në shtëpinë tonë me shumë dashuri dhe vëmendje nga e gjithë familja. E cila i ndihmon ata të zhvillojnë aftësitë shoqërore për tu bërë shokë të dashur dhe të përkushtuar.é Ajo do të vijë tek ju me regjistrimin e saj AKC, Vet Checked, vaksinimet e saj të deritanishme me Regjistrimet e saj të Plota të Shotave dhe një garanci gjenetike një vjeçare. Një arkë falas nëse dërgohet Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për më shumë informacion
askramoviski
Leaflet
Ka vrhu