Napravite Mojtrg nalog i dobijte 5.000 dinara!

BULLARET E Bukuroshes Franceze të KC P FORR FALAS

Prodaje se od: divinelamourviski 23 maj 11:06 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Leaflet
Tip oglasa
Prodaje se
Oglašivač
Fizičko lice
Kućni ljubimci
Psi
BULLARET E Bukuroshes Franceze të KC P FORR FALAS
Kopshtet mahnitëse të bulldogut francezë forsale. Këta këlyshë do të jenë gati për të lënë atje nënën në 13 korrik. Ata janë shënuar bukur siç shihet në foto. 3 djem dhe 3 vajza. Të gjithë këlyshët e mëdhenj të fortë. Nëna dhe babai janë kontrolluar shëndetësor dhe nuk ka problem me frymëmarrjen etj.
pjell
Fawn / Sable
Sable / Blue
Nëna dhe babai qen të mëdhenj dhe të shkëlqyeshëm me fëmijë.

Kushdo që është i interesuar teksti
divinelamourviski
Leaflet
Ka vrhu