Napravite Mojtrg nalog i dobijte 5.000 dinara!

Bichon Maltese për Shitje

180 EUR

Prodaje se od: amandajane jane 09 jan 19:03 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Tip oglasa
Prodaje se
Oglašivač
Fizičko lice
Kućni ljubimci
Psi
Bichon Maltese për Shitje
Kemi lënë 2 këlyshë Maletese të adhurueshëm!
Ata janë këlyshë të bukur dhe shumë të gjallë!
Ata janë plotësisht të vaksinuar, mikroçipuar, të ngrohtë dhe trajtim pleshtash.
Gati per te shkuar! .whatsapp (+33605741995)
viber (+33753420023)
Ka vrhu