Napravite Mojtrg nalog i dobijte 5.000 dinara!

Chihuahua për shitje.

200 EUR

Prodaje se od: amandajane jane 09 jan 18:43 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Tip oglasa
Prodaje se
Oglašivač
Fizičko lice
Kućni ljubimci
Psi
Chihuahua për shitje.
Këtu kemi 2 këlyshë të bukur chihuahua mashkull me flokë të shkurtër. njëri ka Merle dhe sy blu ai ka sy kafe. Këlyshët kanë pasur injeksionin e parë janë krimbuar, plesht dhe mikroçipuar. Ata po kërkojnë shtëpitë e tyre përgjithmonë. më kontakto tani për më shumë informacion përmes.whatsapp (+33605741995)
viber (+33753420023)
Ka vrhu