Napravite Mojtrg nalog i dobijte 5.000 dinara!

Dogs dhe këlyshë maltezë për shitje

150 EUR

Prodaje se od: amandajane jane 09 jan 19:35 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Tip oglasa
Prodaje se
Oglašivač
Fizičko lice
Kućni ljubimci
Psi
Dogs dhe këlyshë maltezë për shitje
4 djem dhe 2 vajza në dispozicion dhe të gatshëm për t'u nisur nga 30 gushti.
Këlyshët tanë janë me origjinë të plotë të bardhë të pastër
Lindur 5 -Kohë shumë i shëndetshëm dhe i fortë i lindur pa asnjë komplikacion.
Prindërit janë qentë tanë të shtëpisë që ne i duam shumë, jemi të shëndetshëm rregullisht të vaksinuar dhe kontrolluar shëndetin.
Këlyshët do të deformohen, vaksinohen me mikroçip
whatsapp (+33605741995)
viber (+33753420023)
Ka vrhu