Napravite Mojtrg nalog i dobijte 5.000 dinara!

Këlyshë të vegjël Golden Retriever

200 EUR

Prodaje se od: amandajane jane 09 jan 19:35 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Tip oglasa
Prodaje se
Oglašivač
Fizičko lice
Kućni ljubimci
Psi
Këlyshë të vegjël Golden Retriever
Pippa Golden Retriever ynë i bukur ka lindur 6 këlyshë të mrekullueshëm. 5 djem dhe dy vajza Janë të gjitha me një ngjyrë të artë të butë. Golden Retrievers janë kafshë shtëpiake të njohura që do të përshtaten mirë në çdo jetë familjare duke pasur parasysh shoqërizimin e duhur si një qenush. Whatsapp (+33605741995)
viber (+33753420023)
Ka vrhu