Objavljeno: okt 16 2019 12:44

Mbreti i Havalit i dhuron këlyshët spaniel.

EUR

Objavljeno: okt 16 12:44
Pregleda: 36
Kemi një pjellë të re të qenve kavalier të mbretit Charles Spaniel, Pedigree të plotë. Ata janë rreth 12 javë të vjetër dhe janë edukuar në shtëpi. Këlyshët kanë pasur vaksinimet e tyre të para dhe një kontroll të plotë të vetit, kartat e kontrollit shëndetësor janë mbushur plotësisht.
Ukoliko ovaj oglas prekrši Pravila Oglasa ili Sigurna trgovina
36

Adresa:

Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.

Više informacija