Napravite Mojtrg nalog i dobijte 5.000 dinara!

Korg pa2x pro

850 EUR

Prodaje se od: Nebojsa 28 dec 15:19 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Shes një Korg pa2x pro me komplete dhe një valixhe
shumë mirë i ruajtur dhe me cilësi të mirë, pak i përdorur
Ka vrhu