Objavljeno: nov 05 2017 08:24

Zavarivač TIG rad u inostranstvu

Objavljeno: nov 05 08:24
Pregleda: 11
Zaposlimo zavarivače za rad u Sloveniji i EU

Opis posla:
Poznavanje TIG, MAG, MIG, REL ...

Očekujemo:
- najmanje II. stepen stručnog obrazovanja, bilo kojia škola,- važi A-atestima
- Najmanje 2 godine iskustva kao zavarivač,
- samostalno obavljati poslove po nalogu nadređenog,
- odgovornost i preciznost,
- odgovarajuće lične osobine za rad na terenu i u timu.

Nudimo:
- zapošljavanje na određeno vrijeme (1 godina) uz mogućnost produženja,
- dobro i redovne plate,
- organizirati boravak
- sređenje radne dozvole za Sloveniju

Informacije preko maila [email protected] na telefon +386 31 454 337 (od ponedeljka do petka od 9.00 do 16.00 sati)
Ukoliko ovaj oglas prekrši Pravila Oglasa ili Sigurna trgovina
11
+38631454337

Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.

Više informacija