Objavljeno: maj 24 2019 11:21

kuvar

Objavljeno: maj 24 11:21
Pregleda: 3
Restoran Panvivio u Pančevu raspisuje konkurs za radno mesto:
Kuvar
Mesto rada: Pančevo

Potrebna ambiciozna osoba spremna da svoje znanje i iskustvo iz ugostiteljstva primeni u našem restoranu uz mogućnost napredovanja.

Opis posla:
- Pripremanje jela;
- Upravljanje kuhinjom;
- Briga o ispravnosti i roku trajanja namirnica;
- Trebovanje namirnica i skladištenje istih.

Uslovi:
- SSS/VS
- Radno iskustvo od 3 godine u ugostiteljstvu na rukovodećim pozicijama;
- Odlično poznavanje posla;
- Odgovornost, posvećenost, timski rad, menadžerske sposobnosi;
- Poželjno posedovanje preporuka.

Nudimo zahtevnu i izazovnu poziciju uz dobre uslove rada i mogućnosti profesionalnog napredovanja u uspešnom timu.

3
0607008240