Objavljeno: okt 01 2020 03:00

RADNICE/i ZA ODRŽAVANJE DOMAĆINSTVA

Objavljeno: okt 01 03:00
Pregleda: 6
RADNICE/i ZA ODRŽAVANJE DOMAĆINSTVA I POMOĆ STARIM LICIMA , MESTO RADA: NEMAČKA (Frankfurt i okolina)-LICA SA EU DOKUMENTIMA (pasoš ili lična karta)

Partners & Orka, reklamna agencija za zapošljavanje iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta iz Nemačke, u Eschborn-u (koji se bavi nabavkom, snabdevanjem, održavanjem higijene, i negom lica iz Frankfurta i okoline), radi potražnju za radnicima sledećeg profila:

Pozicija: 1.Radnici/e za održavanje domaćinstva i pomoć starim licima- veći broj izvršilaca
Mesto rada: Frankfurt i okolina (Visbaden, Darmstat i Majnc).

Opis posla:
-Staranje o svakodnevnim potrebama odraslih i starijih lica i pružanje pomoći u okviru njihovog domaćinstva.
-Spremanje i posluživanje hrane.
-Odlazak u nabavku i kupovinu namirnica za potrebe domaćinstva

Uslovi neophodni za rad:

-Radno iskustvo u oblasti brige i nege starih lica je neophodno.
-Znanje nemačkog jezika, minimum A2-B1 (radi mogućnosti sporazumevanja sa starim licima i razumevanja njihovih potreba)
-Vozačka dozvola B kategorije (radi odlaska u nabavku, poštu, apoteku, kupovinu namirnica za potrebe domaćinstva)
-Obavezno posedovanje EU dokumenata (pasoš ili lična karta).
-Visok nivo posvećenosti i odgovornosti.
-Visok nivo empatije i razumevanja drugih ljudi

Poslodavac obezbeđuje:
-Stalno zaposljenje i ugovor o radu
-Smeštaj.
-Automobil firme.
-Mogućnost zarade u iznosu od 1600 eura (okvirno)
-Rad u profesionalnom timu.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu kontaktirati broj telefona:
064 1260055 ili proslediti svoj CV na mejl: [email protected]
Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu Zakona o zastiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.
Oglas je aktivan 30 dana od datuma postavke.
6
0603313666