Objavljeno: jan 17 2022 12:45

Elektromonter - penjač m/ž

Objavljeno: jan 17 12:45
Pregleda: 2
ELEKTROMONTER – PENJAČ M/Ž MESTO RADA: CENTRALNA SRBIJA

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta iz Beograda,čiji je cilj da stalnim investiranjem, u materijalne i intelektualne segmente, odgovara zahtevima kupaca kvalitetnim proizvodima i uslugama kroz partnerski odnos sa klijentima, zasnovanim na međusobnom poverenju i želji da sve što zajednički izgradimo bude na zadovoljstvo čitave zajednice, radi zakup oglasnog prostora i potražuje izvršioce na poziciji:
Elektromonter – penjač m/ž
Mesto rada: Centralna Srbija
Opis poslova:
• Bavi se postavljanjem i održavanjem instalacija i električne mreže niskog i visokog napona na visini
• Postavlja razvodne ormane i posebne mreže za zaštitu od električnog udara
• Održava transformatorske i komandne stanice, dalekovode i ostale elektroenergetske sisteme
Uslovi:
• NK I SSS
• Neophodno da kandidat nema strah od visine
• Spretan, oprezan i veoma odgovoran
Što nudimo:
• Prijava radnog odnosa
• Bezbednost i zdravlje na radu
• Plata po učinku
Napomena:
Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti elektronskim putem na email adresu:
[email protected]
Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon akreditovanog oglašivača: 060 5005 853.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji konkurišu za posao.
2
0605005853