Objavljeno: mar 24 2022 01:49

Moler/Gipsar, Keramičar m/ž

Objavljeno: mar 24 01:49
Pregleda: 14
Partners & Orka licencirana agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta iz Nemačke radi zakup oglasnog prostora, informisanje, selekciju kandidata za svoga klijenta, koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:

Lokacija rada: Frankfurt, Manhajm i okolina
1. Moler/Gipsar m/ž
2. Keramičar m/ž

Uslovi:
- SSS
- Spremnost na timski rad
- Organizacione sposobnosti

Opis posla:
- Radno iskustvo na istim poslovima
- Unutrašnja adaptacija objekata

Zaposlenima nudimo:
- Obezbeđen smeštaj
- Obezbeđen prevoz od mesta stanovanja do posla
- Izrada radnih dozvola preko Hrvatske
- Bezbednost, oprema i zdravlje na radu
- Zarada 10e/h, nakon 3 meseca 11e/h
- Prednost lica imaju sa EU pasošem

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa
svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: [email protected]
Prikazati e-mail ili pozvati na broj telefona: 0641261055
Kandidati koji nemaju CV, mogu popuniti CV obrazac klikom na link: http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke.
14