Objavljeno: jul 14 2021 01:57

Magacinski radnik za pakovanje i skladištenje šrafovske robe

Objavljeno: jul 14 01:57
Pregleda: 8
Radnik na pakovanju šrafovske robe m/ž (magacin)
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta, firmu iz Beograda – Zemun – Altina, radi zakup oglasnog prostora, radi potražnje za kandidatima za radnu poziciju: RADNIK NA PAKOVANJU ŠRAFOVSKE ROBE M/Ž
Opis posla:
- Prijem robe u magacinu
- Kontrola kvaliteta primljene robe
- Vođenje evidencije u prijemu
- Vršenje popisa robe
- Istovar/utovar robe
- Održavanje higijene i magacinskog prostora
- Pakovanje robe

Uslovi koje kandidat mora ispunjavati:
- Kvalifikacija (NK-SSS)
- Mogu i kandidati bez, ali prednost imaju kandidati sa iskustvom

Nudi se:
- Ugovor o radu i svi benefiti koji prate posao
- Mesečna zarada od 55 000 do 75 000 dinara u zavisnosti od zalaganja
- Zaposlenje na duži vremenski period

Radno vreme: radnim danima – 08-17h, subotom 08-14h i nedelja je slobodna

Napomena:
Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti elektronskim putem na email adresu:
[email protected]
Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon akreditovanog oglašivača: +381 64 12 60 055.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji konkurišu za posao.
8
+381641260055