Objavljeno: okt 23 2020 12:49

ELEKTRIČARI NA GRAĐEVINI M/Ž

Objavljeno: okt 23 12:49
Pregleda: 4
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta, firmu Inter-Mig d.o.o. koja se bavi trgovinom drvnih i građevinskih materija iz Beograda, za svoje potrebe i po osnovi detašmana upućuje radnike na rad.

Pozicija: Električari na građevini m/ž
Potreban broj izvršilaca: 2
Mesto rada: Hrvatska (Delnice), Slovenija (Celje)

Opis posla:
• Električar na građevini
• Radi se na objektima (adaptacija i održavanje lokala u tržnim centrima) u Hrvatskoj i Sloveniji
• Servis i popravka elektro instalacija
• Montaza rasvetnih tela
• Poštovanje propisa o kvalitetu i pridržavanje mera o bezbednosti i zdravlјu na radu

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:
• Srednji stepen stručne spreme, potrebna je diploma ili završen kurs za električara
• Obavezno radno iskustvo kao električar – minimum 3 godine
• Poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije
• Prednost znanje drugih zanata (moleraj, gips, vodovod, keramika, tesarija, klimatizacija)

Poslodavac o svom trošku obezbeđuje:
• Ugovor o radu na određeno vreme (godinu dana), sa tendencojom stalnog zaposlenja posle probnog plaćenog rada i prijava na PIO fond
• Puno radno vreme
• Stimulativna početna zarada od 6 evra neto po satu, sa tendencojom povećanja zavisno od radnog iskustva kandidata
• Obezbeđena oprema za rad
• Bezbednost i zdravlje na radu
• Obezbeđen smeštaj, obrok i prevoz od mesta stanovanja do mesta rada o trošku poslodavca
• Isplata na vreme
• Probni rad u Hrvatskoj

* Kandidati koji ispunjavaju uslove da dostave: CV sa radnim iskustvom dostaviti na e-majl [email protected]
Informacije se mogu dobiti na kontakt telefon 011/2683-486; 064/126 00 55
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

4
0603313666