Objavljeno: apr 07 2022 01:45

Keramičar m/ž Hrvatska

Objavljeno: apr 07 01:45
Pregleda: 8
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa vrši zakup oglasnog prostora za svog renomiranog klijenta iz Hrvatske, Dalmat kamen, koji se dugi niz godina uspešno bavi ugradnjom kamenih materijala i keramičkih proizvoda, koji za svoje potrebe radi oglašavanje za poziciju posla:

Mesto rada: Hrvatska
Više izvršilaca

Opis posla:
-Postavljanje pločice na ravne i tvrde podloge (zidove i podove).
-Ravna podlogu, priprema i reže pločice za kutove, priprema i meša smesu za lepljenje te je nanosi na podlogu i pločice.
-Lepi pločice za podlogu pazeći da površina bude ravna i da razmaci među pločicama budu ravnomerno raspoređeni.
-Popunjava (fugira) prostor između pločica posebnom smesom za fugiranje.

Uslovi:
- Srednja stručna sprema
- Radno iskustvo na istim poslovima

Poslodavac obezbeđuje:

- Smeštaj
- Ugovor o radu na godinu dana sa mogućnošću produženja
- Izrada radnih dozvola i viza
- Bezbednost i zdravlje na radu
- Oprema za rad
- Neto zarada 7-8 eur po m2 / 8-10 eur po satu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju na e-mail adresu: [email protected]
ili popunite formular na našem sajtu, na sledećem linku: http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/
ili pozovite
+385 992149811 (mob/viber)

Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.
Oglas je aktuelan 30 dana.

8