Objavljeno: jul 09 2021 10:08

Veterinarski tehničar

Objavljeno: jul 09 10:08
Pregleda: 16
Partners & Orka, reklamna agencija za ljudske resurse, za svog renomiranog klijenta iz Hrvatske zbog povećanog obima posla potražuje:
Mesto rada: Sisak, Petrinja
Pozicija : Veterinarski tehničar
Uslovi:
• SSS – veterinarski tehničar
• Bilo bi poželjno poznavanje rada u struci ili prethodno iskustvo rada na farmi ili sa velikim živoitnjama (junad, telad, krave)
• Vozačka dozvola B kategorije
• Spremnost na timski rad
Zaduženja:
• Rad na fami tovne junadi
• Lečenje junadi pod nadzorom veterinara
• Pomoć pri utovaru stoke
• Kontrola hranjena stoke

Nudimo:
• Prijatnu radnu atmosferu i uslove rada
• Stimulativna i redovna primanja
• Stalan posao
• Smještaj na farmi u administrativnoj zgradi, jednokrevetne sobe, ormar, zajednička upotreba kuhinje (šporet, frižider, sto, kauč, tv).Smeštaj je osiguran i ne plaća se.
• Obračun satnice, isplata jedno mesečno na račun + dodatak za prehranu 750kn/mesečno (okvirno 12 000,00)
• Ugovor o radu
• Penziono, socijalno, zdravstveno osiguranje
• Bezbednost i zdravlje na radnom mestu
• Izrada radne dozvole i vize

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:
[email protected] ili pozvati na broj telefona:
+ 381 64 126 00 55
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
– Oglas aktuelan 30 dana od dane objave
–Agenciske usluge su besplatne za kandidate.
16
0603299934