Objavljeno: jan 21 2020 03:31

Host i hostese (Engleska - EU dokumenta)

Objavljeno: jan 21 03:31
Pregleda: 10
Partners & Orka, reklamna agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta, engleski restoran moderne evropske kuhinje sa prestižnom Mišelinovom zvezdom, potražuje kandidate za rad u Ameršarmu .

Pozicija: Host/Hostesa

Mesto rada: Amersham, Buckinghamshire

Zemlja rada: United Kingdom

Opis posla:
• Primanje rezervacija i komunikacija sa gostima
• Raspoređivanje gostiju prema dogovorenom rasporedu
• Vođenje računa o slobodnim mestima
• Upoznavanje gostiju sa ponudom restorana
• Koordinacija sa konobarskim osobljem

Uslovi:
• Neophodno posedovanje EU dokumenata
• Minimum 3 godine relevantnog radnog iskustva
• Napredno znanje engleskog jezika
• SSS-VSS

Poslodavac obezbeđuje:
• Ugovor o radu
• Zaposlenje na duži vremenski period
• Stimulativnu godišnju zaradu od £19,000 do £21.000 (bruto) plus bakšiš
• Visina zarade zavisi od radnog iskustva
• Obezbeđen smeštaj koji se doplaćuje
• Smenski rad od utorka do subote
• Radna nedelja od 48 sati
• Kolektivne godišnje odmore
• Kandidat snosi troškove puta
• Bezbednost i zdravlje na radu
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju na engleskom jeziku sa fotografijom mogu proslediti na e-mail adresu:
[email protected]
ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 14 časova.
Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:
+381 60 33 13 666
+381 60 32 999 34
Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka samo gde ispunjavaju uslove konkursa- oglasa
Usluge agencije su besplatne za kandidate.
Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke oglasa.

10