Objavljeno: sep 19 2018 12:14

ZA NAŠEG POSLOVNOG PARTNERA TRAŽIMO RADNIKE ZA RAD

Objavljeno: sep 19 12:14
Pregleda: 1
Radno mesto: Carrier CZ,Češka, Beroun
**Operater u proizvodnji -20 izvršioca**
Opis posla:
-varenja bakra na rashladnim vitrinama
-montaža
-poznavanje principa varenja tvrdog bakra
Ponuđena zarda i beneficije:
-netto satnica 130kč/h ili 5,2eur
-obezbeđen besplatan smeštaj
-obezbeđen besplatan put iz SRB-Češku
-isplata nedeljnih akontacija u visini od 1.000,00kč
Uslovi rada:
-srednja stručna sprema
-spremnost na rad u smenama
-spremnost za edukaciju
-spremnost na angažovanje na duži vremenski period
-obezbeđeno radno odelo

Zainteresovani kandidati mogu da nas kontaktiraju na +381 60 50 59 122 ili +381 60 50 59 124
1